Arama Yap :
 
 
Sık Sorulan Sorular ve Cevapları
 
  04. Hakiki deri ile Alman Suni deri arasındaki fark nedir ?
Hakiki deri organiktir. Büyükbaş Erkek Hayvan'dan elde edilen deriler özel işlemlere tabi tutularak ürün haline getirilir. Hakiki deri ile yapılan uygulamalarda , kullanıma göre değişkenlik göstermekle birlikte ortalama 80.000 km ile 100.000 km arasında hic problem cıkartmadan kullanım ömrü sözkonusudur. Bu rakamlar sadece bizim yaptığımız işlere ait değil, tüm otomobil firmalarının kullandığı hakiki deriler icin de gecerlidir. 80 ila 100 bin km kullanımdan sonra ufak tefek problemler başlamaktadır. Firmamız Hakiki Deri uygulamalarında, İtalya'dan ithal ettiği en üst kalitede %100 Otomobillik Test ve Sertifikalara sahip 3 Sene Garantili deriler kullanmaktadır.
Alman Suni deriler ise insan yapımı teknolojik ürünlerdir. Son yıllarda hemen hemen tüm otomobil üreticileri dayanıklılığı arttırmak ve maliyetleri düşürmek icin bu malzemeleri geliştirmişlerdir. Cogu Otomobil Fabrikası Hakiki deri opsiyonunda bile vücutla temas eden yüzey kısımlarını hakiki deri yapmakta, yüzey kısımları haricindeki yan ve arka bölümleri birebir uyumlu renk ve desende suni deri ile kaplamaktadır. Bunun yanısıra tamamen Suni deriden yapılmış döşemeleri de ikinci alternatif olarak müşterilerine sunmaktadır. Firmamız, üretiminde kullandığı suni derileri Almanya'dan İthal etmekte ve siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunmaktadır.
İki ürün arasındaki farklara gelince, Hakiki deri organiktir. Suni deri ise insan yapımı teknolojik bir üründür. Yapılan uygulamalarda görsel anlamda hemen hemen aynı sonuc elde edilmektedir. Hatta uygulama yapıldıktan sonra arac icerisindeki döşemenin hakiki mi suni mi olduğunu ayırd etmenize imkan yok gibidir. Dayanıklılık anlamında Hakiki Deri ortalama 80-100.000 km sorunsuz kullanılmakta, Suni deride ise bu ömür ortalama 250.000 km civarında sorunsuz kullanım şeklinde gercekleşmektedir. Maliyet anlamında ise Hakiki deri ile Alman Suni deri Uygulamalarında neredeyse yarı yarıya fark oluşmaktadır. Alman Suni Deri uygulamaları son dönemde uygun maliyet ile dayanıklılığı bir arada isteyen müşterilerimiz tarafından yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. İster Hakiki ister Suni Deri olsun, firmamız yaptığı tüm uygulamalara 3 Sene Garanti vermektedir.
kez okunmuştur.
 
  01. Oto deri döşeme nedir?
kez okunmuştur.
  02. Neden deri döşeme ?
kez okunmuştur.
  03. Sadece koltuklara mı deri kaplanıyor ?
kez okunmuştur.
  04. Hakiki deri ile Alman Suni deri arasındaki fark nedir ?
kez okunmuştur.
  05. Deri koltuklar terletir mi ?
kez okunmuştur.
  06. Airbag'lerin çalışmasında bir problem çıkar mı ?
kez okunmuştur.
  07. İmalat aşaması ne kadar sürer?
kez okunmuştur.
  08. Aracıma Kol Dayama taktırabilirmiyim ?
kez okunmuştur.
  09. Renklere göre fiyat farkı oluşuyor mu?
kez okunmuştur.
  10. Aracım ile ilgili maliyetleri ve fiyatları nasıl öğrenebilirim?
kez okunmuştur.
1 | 2 | Sonraki
Sık sorulan sorular bölümümüzde bulamadıklarınız ve merak ettikleriniz için uzmanlarımıza soru sorabilirsiniz ...